Obývací pokoj – návrh a realizace interiéru apartmánu v bytovém domě po rekonstrukci.
Obklad stěny v obývacím pokoji je z černobílé dýhy, atypická policová sestava má povrchovou úpravu v bílé barvě ve vysokém lesku. Stěnu doplňuje biokrb. Celý prostor doplňují stěny v odstínech hnědé barvy. Osvětlení prostoru zaji
Vstupní hala – návrh a realizace interiéru apartmánu v bytovém domě.
Ve vstupní hale jsou použity přírodní materiály – bambus, kámen a nařezané kmeny z břízy.
Vstupní hala - návrh a realizace interiéru apartmánu v bytovém domě.
Segmentový obklad stěny ve vstupní hale je z lesklé fólie ve vysokém lesku podsvětlený power LED páskami u stropu ukončený kovovým páskem v odstínu rezavé hnědé. Z tohoto materiálu jsou vyrobené podstavce pod květník i malá polstrovaná odkládací lavice.
Vstupní hala – novostavba.
Vstupní hala je v materiálové kombinaci bílého lesku z folie Kronosystem a tmavé dřevěné dýhy sloužící jako obklad stěny. Tato základní barevnost je použita v celém apartmánu. K osvětlení jsou použity tělesa od firmy Lirio v kontrastní černé barvě.
Kuchyňská sestava a obývací prostor v rodinném domě – novostavba.
Kuchyňská sestava je v bílém laku ve vysokém lesku doplněná o bělený jasan na zvýšeném pultu. Dvířka jsou bez viditelných úchytek. V prostoru jsou zavěšená svítidla Moooi, která doplňují jednoduchost a čistotu prostředí.
Koupelna v apartmánu.
Koupelna v keramických obkladech v bílé barvě s tmavou dýhovanou skříňkou, na které jsou atypická umývadla z bílého Corianu s chromovou vodovodní baterií a stejně širokým zrcadlem.
Kuchyňská nábytková atyp.sestava v novostavbě.
Ke keramické podlaze jsme použili kombinaci bílé lakované barvy ve vysokém lesku a tmavé dýhy s hliníkovými lištami a elektrospotřebiči. Obklad stěny a podhled nad kuchyňskou sestavou je osvětlen diodami. U kuchyňských dvířek je použito elektromechanické dotykové kování.
Koupelna v rodinném domě – novostavba.
Kombinace obkladu z přírodního kamene a keramické dlažby. Použili jsme také velkoformátová zrcadla k obložení stěny za umyvadlovou sestavou. Zásuvka pod umývadlem je z dýhy wenge v matném laku. K doplňkovému osvětlení prostoru je použit power LED pásek nad stropní deskou.
Obývací prostor s jídelnou v rodinném domě.
Rozkládací jídelní stůl v bílém matném laku, bílé kožené jídelní židle s chromovými područkami, nad stolem osvětlovací těleso Lirio, bílá kožená sedací souprava a velmi výrazná tapeta na stěně, která celý prostor ozvláštní.
Obývací prostor v apartmánu.
Ukázka výroby solitéru z ořechové dýhy a masivu.
Obývací prostor v apartmánu – novostavba.
Kuchyňská ostrůvková atyp.sestava v apartmánu s jídelnou.
Pro kuchyňskou sestavu jsme zvolili neutrální šedou folii s metalickým efektem ve vysokém lesku a Corian ve hnědé barvě pro pracovní plochu na ostrůvku. Doplňkové materiály jsou nerez.ocel a sklo. Kuchyň je podsvětlena power LED pásky.
Koupelna v rodinném domě – novostavba.
Podlaha i stěny koupelny jsou obloženy z přírodního kamene ve velkých formátech. Pro efekt rozšíření prostoru bylo požito velké zrcadlo.
Kuchyňská nábytková atyp.sestava v bytové novostavbě.
Kuchyňská sestava je vyrobena lakovaných zelených ploch v matném provedení a zvýšeného pultu v antracitovém vysokém lesku. Z pultu vychází jídelní deska na povrchu z bílého matného skla.
Ložnice v bytové novostavbě.
Pro výrobu nábytku jsme zvolili kombinaci ořechu v matném provedení a jednobarevného laku ve vysokém lesku. Vše je doplněno o tapetu s výrazným vzorem a textilie s blackout efektem.
Kuchyň s obývacím prostorem a schodištěm v rodinném domě po rekonstrukci.
Celková rekonstrukce rodinného domu nám dovolila změnit dispoziční řešení. Vznikl tak velký prostor pro obývací pokoj a kuchyň. Kuchyňská sestava je v bílé barvě ve vysokém lesku s hliníkovými doplňky, podlaha v domě je provedena ve dvou barevných kombinacích.
Kuchyňská nábytková atyp.sestava v bytové novostavbě.
Plochu kuchyňského nábytku v provedení bílá fólie ve vysokém lesku člení zafrézované hliníkové úchyty, jednotlivé úrovně (pracovní desky, pultu, jídelního stolu) jsou zdůrazněny horizontálními pásy z kovolaminátu. V jeho stříbrošedé barvě je i pracovní deska a také obložení zadní desky. Bočnice kuchyňského nábytku mají stejně jako podlahová krytina povrch s designem světlého javoru. Optické členění jednotlivých zón (kuchyň, jídelna, obývací pokoj) podtrhuje i nátěr stěn třemi odstíny béžové barvy, efekt umocňuje zelená tapeta u jídelního stolu, který přímo navazuje na vyvýšený kuchyňský pult.
Kuchyňská nábytková atyp.sestava v bytové novostavbě.
Materiál kuchyňské sestavy je fólie ve vysokém lesku KronoSystem v kombinaci s LTD deskami. Navazující obývací prostor a ložnice s pracovnou jsou provedeny v ořechové dýze s povrchovou úpravou v pololesku.
Vstupní hala v apartmánu po rekonstrukci.
Skříňová sestava ve vstupní hale je z ořechové dýhy v kombinaci s nástřikem sv.žluté barvy ve vysokém lesku. Vše je doplněno o zrcadlovou plochu s policema a malou zásuvkou a také věšákovou stěnou. V pozadí jsou celoskleněné posuvné dveře. Tato barevná kombinace a materiály byly použity pro realizaci interiéru celého apartmánu.
Obývací prostor v apartmánu po rekonstrukci – zóna UNESCO.
Náročná rekonstrukce apartmánu proběhla v souladu s požadavky památkového odboru stavebního úřadu, byla provedena výměna všech instalací a povrchů a prostor se proměnil v útulné místo pro život. Navržené komody a policové sestavy jsou v bílém laku v kombinaci vysokého lesku a matu.
Ložnice v bytovém domě po rekonstrukci.
Nábytek je v kombinaci ořechové dýhy a jednobarevného laku ve vysokém lesku. Čelo postele je čalouněné z přírodní kůže ze čtvercových formátů doplněné zlatým knoflíkem. Textilie a tapety v hnědozlatých odstínech, osvětlovací tělesa v kombinaci černá/zlatá.